Vyhrajte s filmom Dievča vo vlaku

Hoci bývalá novinárka Paula Hawkins napísala predtým už niekoľko kníh, Dievča vo vlaku je prvá, ktorá vyšla pod jej vlastným menom. Po jej vydaní v januári 2015 sa stala jedným z najrýchlejšie sa predávajúcich románov v histórii s 15 miliónmi predaných výtlačkov po celom svete. Už počas prvého týždňa sa Dievča vo vlaku prepracovalo do prvej polovice rebríčka bestsellerov The New York Times.

Inšpiráciu pre jej napínavý príbeh o svedkoch, z ktorých sa stanú podozriví, čerpala z jej vlastných zážitkov z každodenného dochádzania do Londýna. „Bol tam jeden konkrétny úsek kde vlak pribrzďoval, a ja som len sedela a pozerala do tých bytov a videla som im priamo do obývačiek,“ opisuje autorka. „Tajne som dúfala, že uvidím niečo zaujímavé, ale nikdy sa mi to nepodarilo. Ale naštartovala to moju predstavivosť a niekde tam sa začal odvíjať tento príbeh.”

Vyhrajte s filmom Dievča vo vlaku

Vyhrajte s filmom Dievča vo vlaku
ilustračné foto: feminity.sk

Vyhrajte s filmom Dievča vo vlaku

Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a traja z vás môžu vyhrať filmový balíček – knižku, sexi tričko a kozmetický balíček od Avonu.

Termín konania súťaže: do 16.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.