Vyhrajte s Feedo.sk dovolenku v Liptovskom dvore!

Viete si predstaviť, že by ste materskú dovolenku strávili v lone čarokrásnej slovenskej prírody? Môžeme vám aspoň z časti túto predstavu splniť.

Poznáte Liptovský dvor?
Hotel Liptovský dvor si predstavte ako dedinku, v ktorej sa budete cítiť naozaj príjemne.

Nájdete tu 15 dreveníc, ktoré slúžia ako apartmány, plus hlavná budova, kde nájdete recepciu, bar, reštauráciu, ale aj priestranný detský kútik.

Aby ste si však dovolenku užili naplno, ďalšia budova rezortu skrýva Relax centrum vybavené bazénom, vírivkou, parnou či suchou saunou, oteckovia sa môžu počas dovolenky denne “naháňať” za squashovou či tenisovou loptičkou – rezort má obe ihriská voľne prístupné.

Aj detičky si prídu na svoje – okrem už spomínaného detského kútika vonku nájdete veľké detské ihrisko.

Čo môžete získať?
Pobyt na tri noci pre celú rodinu v jednej z dreveničiek v termíne od 4.9. do 20.12.2017., s polpenziou (zážitkové raňajky formou bufetových stolov, večera formou 3 – chodového menu pre dospelé osoby)   a navyše aj obedom pre najmenších 0-3 roky. Bonusom je 20 min. masáž pre mamičku.

Vyhrajte s Feedo.sk dovolenku v Liptovskom dvore!

Vyhrajte s Feedo.sk dovolenku v Liptovskom dvore!
ilustračné foto: rodinka.sk

Vyhrajte s Feedo.sk dovolenku v Liptovskom dvore!

Presne dva týždne totiž môžete súťažiť o pobyt v obľúbenom rezorte Liptovský dvor. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte pobyt na 4 dni pre celú rodinku.

Termín konania súťaže: do 31.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.