Vyhrajte s Acaimaniou ceny za viac ako 2000€

Spríjemnite si tieto horúce dni poriadnou dávkou osviežujúceho brazílskeho ovocia Açai! Spolu s Acaimaniou sme si pre vás pripravili OBROVSKÉ výhry plné chladených nápojov, mrazených nanukov a vstupeniek na skvelé podujatia.

Ovocie Açai pochádza z Brazílie, ale Açaico je slovenské!
Miestni brazílski Indiáni jedia ovocie açai rovnako, ako už ich dávni predkovia, ktorí si ním dopĺňali energiu pri namáhavých lovoch a dokonca ho používali aj na povzbudenie sexuálnej energie.

Brazílski surferi si týmito záhadnými bobuľami dopĺňajú jedálny lístok, a to aj viackrát denne. Po ich konzumácii sa cítia svieži, oddýchnutí, plní síl a na dlhý čas aj sýti.

Takto sa stretli s ovocím açai v Brazílii aj Slováci, ktorí sa o ňom dozvedieť čo najviac. Navštívili povodie rieky Amazonky v štáte Pará, odkiaľ açai pochádza. Za krátky čas doviezli na Slovensko svoj prvý kontajner spracovaného ovocia açai vo forme mrazenej drene. Dreň na Slovensku obohatili o sirup zo semien guarany, čím vďaka vlastnej receptúre vznikol ich kľúčový produkt „Açaico“ (čítaj Asaiko).

Vyhrajte s Acaimaniou ceny za viac ako 2000 €

Vyhrajte s Acaimaniou ceny za viac ako 2000 €
ilustračné foto: pricemania.sk

Vyhrajte s Acaimaniou ceny za viac ako 2000€

Odpovedzte na pár jednoduchých otázok a ste v hre o ceny v hodnote vyše 2 000 €! Verte nám, chutné brazílske bobuľky sú naozaj kľúčom k pohodovému letu.

Termín konania súťaže: do 31.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.