Vyhrajte robotický vysávač Vileda a ďalšie ceny

Nakúpte produkty značky Vileda v hodnote aspoň 10 Eur, vložte číslo objednávky do komentára a vyhrajte hlavnú cenu – robotický vysávač!

Vyhrajte robotický vysávač Vileda a ďalšie ceny

Vyhrajte robotický vysávač Vileda a ďalšie ceny
ilustračné foto: alza.sk

Vyhrajte robotický vysávač Vileda a ďalšie ceny

[the_ad id=“84646″]

Máme pre vás ďalšiu súťaž a tentoraz s produktmi Vileda. Hlavnou cenou je praktický robotický vysávač, celkom ale rozdávame desať odmien pre desiatich z vás. Sú to tiež žehliace dosky, sušiaky alebo robotické mopy.

Aktuálna súťaž o produkty Vileda bude prebiehať na Facebooku v dňoch 29. 4. až 12. 5. 2019, a to ako v SR, tak ČR. K dátumu začiatku súťaže pripravíme na našej facebookovej stránke súťažný príspevok, ktorý budete môcť komentovať. Ako? To vám zodpovie nasledujúci výpis priebehu súťaže.

Pre zápis do zlosovania musíte urobiť nasledovné kroky:

1. Zakúpiť v súťažnom období (od 29. 4. do 12. 5. 2019) na Alza.sk produkty značky Vileda minimálne v hodnote 10 €.
2. Okomentovať príslušný príspevok na Facebooku číslom vašej objednávky. Pozor, dôležité je skutočne číslo objednávky, ktoré si netreba pomýliť s číslom faktúry.

Koniec súťaže: 12.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.