Vyhrajte robotický vysávač Purei9 značky Electrolux!

Vďaka exkluzívnemu systému 3D Vision™ dokáže robotický vysávač Electrolux PURE i9 snímať celý priestor, a tak sa obratne vyhne všetkým prekážkam, ktoré v domácnosti objaví. Vždy perfektne povysáva aj ťažko prístupné miesta bez toho, aby uviazol. A navyše si s mobilnou aplikáciou môžete upratovanie podlahy naplánovať podľa potreby a vysávať, aj keď práve nie ste doma.

Trojuholníkový tvar Trinity™ a technológia PowerBrush™
Vďaka trojuholníkovému tvaru Trinity™ dosiahne robotický vysávač Electrolux PURE i9 ďalej do rohov a kútov a dôkladne vysaje prach tiež pozdĺž stien.

Systém 3D Vision™
Vďaka inovatívnemu systému 3D Vision™ nasníma robotický vysávač Electrolux PURE i9 celý priestor, a tak sa obratne pohybuje medzi prekážkami. Preto vždy perfektne povysáva aj ťažko prístupné mieste bez toho, aby uviazol.

Pripojenie k mobilnej aplikácii
Povysávajte odkiaľkoľvek. Vďaka mobilnej aplikácii si môžete naplánovať upratovanie podlahy podľa potreby a povysávať, aj keď práve nie ste doma.

Technológia ClimbForceDrive™
Vďaka technológii ClimbForceDrive™ vysávač ľahko a bez uviaznutia prekoná až 2,2 cm vysoké prekážky.

Dômyselný systém dobíjania a pokračovanie v práci
Vďaka dômyselnému systému dobíjania sa robotický vysávač PURE i9 vráti do nabíjacej stanice, keď je batéria takmer vybitá, a potom začne znovu vysávať tam, kde prestal.

 

Vyhrajte robotický vysávač Purei9 značky Electrolux!

Vyhrajte robotický vysávač Purei9 značky Electrolux
ilustračné foto:  feminity.sk

Vyhrajte robotický vysávač Purei9 značky Electrolux!

Súťažná otázka – Do akej výšky vie robotický vysávač PUREi9 vďaka technológii ClimForceDrive prekonávať prekážky?

Odpoveď nájdete na: www.andreashop.sk/electrolux-pi91-5sgm

26.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.