Vyhrajte Renault ZOE na celý týždeň

Ako už iste viete, náš sesterský web eAutoPortál oslavuje tento mesiac svoje 1. narodeniny. Preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli podeliť sa s vami o túto radostnú udalosť tým, že vám každý týždeň až do konca mesiaca ponúkneme možnosť vyhrať nejakú peknú cenu. Tento týždeň hráme o Renault ZOE na celý týždeň!

Vyhrajte Renault ZOE na celý týždeň

Vyhrajte Renault ZOE na celý týždeň
ilustračné foto:  mojandroid.sk

Vyhrajte Renault ZOE na celý týždeň

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý: stačí vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní budete automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž bude trvať do konca mesiaca, kedy spomedzi všetkých zapojených súťažiacich vyžrebujeme štyroch šťastlivcov, ktorí získajú jednu z výhier.

Každý, kto sa zapojí do súťaže, môže vyhrať úžasný Renault ZOE na celý týždeň. Renault ZOE mali možnosť otestovať aj v redakcii eAutoPortal.sk. Čo všetko teda získate, keď sa vám pošťastí vyhrať toto štýlové elektroautíčko na týždeň, sa dočítate aj v našom teste.

01.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.