Vyhrajte Renault KADJAR na mesiac ZDARMA a ďalšie ceny

Oslávte s nami premiéru filmu Solo: A Star Wars story a vyhrajte skvelé ceny v našej súťaži!

Zapojte sa do našej súťaže ešte dnes, je to jednoduché! Čakajú na vás skvelé výhry, napríklad vozidlo Renault KADJAR na mesiac zadarmo, ceny s tematikou filmu Solo: A Star Wars Story alebo batohy a modely vozidla Renalt KADJAR. Stačí sa zaregistrovať, získať svoj súťažný kód a odomknúť si svoju účasť v súťaži u predajcu vozidiel Renault.

To všetko je potrebné stihnúť od 7. mája do 11. júna. Potom už zostáva len sledovať Facebook Renault Slovensko, kde výhercu v priamom prenose vylosujeme. Držíme vám palce!

Vyhrajte Renault KADJAR na mesiac ZDARMA a ďalšie ceny

Vyhrajte Renault KADJAR na mesiac ZDARMA a ďalšie ceny s tematikou Solo: A Star Wars story
ilustračné foto: renault.sk

Vyhrajte Renault KADJAR na mesiac ZDARMA a ďalšie ceny s tematikou Solo: A Star Wars story

Renault KADJAR, Han Solo a Chewbacca ukazujú, ako sa vydať vlastnou cestou … do kina! Pozrite sa, ako sa vyrovnávajú s prekážkami, ktoré pred nimi stoja. A aká bude tá vaša cesta do kina na film Solo: A Star Wars story? S podporou Renault KADJAR a jeho pohonu 4×4 by to mala byť hračka!

27.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.