Vyhrajte prísun energie od Max Sportu

Vyhrajte prísun energie od Max Sportu na celý deň
S výrobkami Max Sport potešíte nielen telo ale aj chuťové bunky. Pomôžu vám v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú vám potrebné nutričné látky, vitamíny & minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na nové výzvy.

Tyčinka Raw Paleo Barbar od slovenského výrobcu Max Sport stavia na absolútnej prirodzenosti. Je to 100% prírodná bezlepková tyčinka iba z orieškov, sušeného ovocia a kokosového oleja. Obsahuje teda iba tie ingrediencie, ktoré dokázali nájsť ľudia, zberači, na začiatku dejín našej civilizácie bežne v prírode a ktoré konzumovali v ich prirodzenej a neupravovanej podobe. Tyčinka je preto nová alternatíva zdravého snacku pre všetkých. Neobsahuje obilniny, mlieko, sóju ani pridaný cukor. Vybrať si môžete z troch chuťových kombinácií – lieskové oriešky s kakaom, kešu oriešky s kokosom a jablko so škoricou.

Vyhrajte prísun energie od Max Sportu na celý deň

Vyhrajte prísun energie od Max Sportu na celý deň
ilustračné foto: sjz.sk

Vyhrajte prísun energie od Max Sportu na celý deň

Vaše odpovede napíšte do komentára pod súťaž – odpovede môžete posielať do nedele 28.02.2016 do 23:59 hod. Zo všetkých odpovedí vyžrebujeme 10 výhercov, ktorí získajú balíček výrobkov (tyčinky Raw Paleo Barbar a Good Morning – zdravé raňajky na cestu). Výhercov budeme žrebovať 29.02.2016 a v tento deň aj zverejníme mená výhercov na našej webovej stránke.

Termín konania súťaže: do 28.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.