Vyhrajte prírodnú kozmetiku Bodhi

Bodhi herbal spa cosmetics je prírodná kozmetika na báze rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte vaše telo i zmysly.

 

Vyhrajte prírodnú kozmetiku Bodhi

„Bodhi“ je harmónia prírody.

Naše vybrané zmesy éterických olejov a čistých prírodných rastlinných extraktov – najštedrejšie dary prírody, budú vašim každodenným zdrojom krásy, zdravia a potešenia.

HRÁTE O: 1x Darčekový set Zelený čaj Bodhi (v hodnote 26,90€)
10x prírodné mydlá Bodhi (v hodnote 3,50€)

 

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/ktora-vona-sa-vam-spaja-s-vianocami-vyhrajte-prirodnu-kozmetiku-bodhi/4546″ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.