Vyhrajte predplatné časopisu Dobré jedlo alebo nákup v Metro

Vyhrajte predplatné časopisu Dobré jedlo a poukážku na nákup v Metro alebo hlavnú cenu, automobil Kia Sportage!
Na obrazovkách televízie Markíza práve dnes večer štartuje netrpezlivo očakávaná kuchárska šou MasterChef. Nenechajte si pri tejto príležitosti ujsť jedinečnú možnosť zapojiť sa do chutnej súťaže o zaujímavé ceny. Každý týždeň dvaja z vás môžu vyhrať ročné predplatné časopisu Dobré jedlo a poukážku na nákup v sieti Metro v hodnote 348 eur – a navyše ste v hre o hlavnú cenu, automobil Kia Sportage! Stačí len poznať správnu odpoveď na aktuálnu súťažnú otázku, publikovanú na našej stránke (môžete si vybrať spomedzi dvoch ponúkaných možností – A alebo B) a poslať ju v tvare „MASTERCHEF (medzera) odpoveď“ na číslo 6663. (Cena spätnej sms je 1 € s DPH.)

Vyhrajte predplatné časopisu Dobré jedlo alebo nákup v Metro

Vyhrajte predplatné časopisu Dobré jedlo alebo nákup v Metro
ilustračné foto: markiza.sk

Vyhrajte predplatné časopisu Dobré jedlo alebo nákup v Metro

Výherca hlavnej ceny bude určený na základe žrebovania zo všetkých prijatých SMS, spĺňajúcich podmienky uvedené v štatúte, ktoré prebehne po ukončení relácie MasterChef. Vyhlásený bude na druhý deň v relácii Teleráno. Výherca bude kontaktovaný telefonicky. Svoje šance na zisk hlavnej výhru samozrejme zvýšite, ak sa zapojíte do každého kola, pretože počet zaslaných sms správ z jedného MT (z jednej SIM karty) je neobmedzený. Do žrebovania o cenu tak budú zaradené všetky telefónne čísla MT (z jednej SIM karty) toľkokrát, koľkokrát bola z MT zaslaná sms v správnom tvare do konca týždennej sms súťaže.

Termín konania súťaže:

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.