Vyhrajte predplatné časopisov Praktická Slovenka alebo Môj Dom

Zapojte sa do súťaže o predplatné časopisov Slovenka alebo Môj Dom. Šancu vyhrať majú až štyria súťažiaci! Stačí odpovedať na jednoduché otázky a mať trošku šťastia. Držíme palce!

Môj Dom na celý rok

Hľadáte nový impulz do každodenného života? Potešte seba a svojich blízkych malou alebo odvážnejšou zmenou svojho príbytku. Za výnimočnú cenu 10,99 € na celý rok vám bude časopis Môj dom pravidelne radiť, ako na to.
Predplatné so zľavou 39% tu!

Týždenník Slovenka alebo mesačník Praktická Slovenka

Dva výnimočné časopisy, ktoré si môžete nájsť priamo vo vašej schránke po dobu jedného roka! V časopisoch Slovenka a Praktická Slovenka vás čakajú pútavé rozhovory, zaujímavé príbehy z domova i zahraničia, novinky o najnovšej móde či praktické informácie, návody, tipy a triky.
Predplatné so zľavou 33% tu!

 

ZlavaDna.sk je jednotka v hromadných zľavách na Slovensku a jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v Strednej Európe. Svojim zákazníkom ponúka každý deň skvelé zľavy v okolí aj v rámci celého Slovenska. Vychutnajte si zľavy až do výšky 90% do reštaurácií, na víkendové a wellness pobyty, masáže, krásu, tovar, zážitky, auto-moto, módu a doplnky.

 

ZLAVA-DNA_WEB.jpg

ZlavaDna.sk je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou v zľavách na Slovensku.

Súťaž o predplatné časopisov Praktická Slovenka alebo Môj Dom

Vyhrajte predplatné časopisov Slovenka alebo Môj Dom
Vyhrajte predplatné časopisov Praktická Slovenka alebo Môj Dom

Súťažte do 30.06.2016

Mená výhercov:

Ivana Košíková
Jozef Baláž
Marek Taškár
Jana Kupkovičová

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 10.06.2016 do 30.06.2016
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na stránke súťaže.

PARTNER SÚŤAŽE:

ZlavaDna.sk (Creative Web, s.r.o.)

CENA:

Pre 4 výhercov predplatné časopisov (2x Praktická Slovenka, 2x Môj Dom)

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.