Vyhrajte poukazy v hodnote 50 EUR

Jarná dámska kolekcia F&F 2016 prichádza v znamení minimalistických strihov a neprehliadnuteľných farieb – mangovo žltá, oranžovo červená, nežná fuksiová a už spomínaná modrá hneď v niekoľkých odtieňoch ako najvýraznejší prvok celej sezóny. Široké spektrum modrej bude tentokrát prevládať nad vzormi, potlačami i jednoduchými kúskami. Nechajte sa viesť a modrú ako základnú farbu jarného šatníka, rôzne kombinujte. V prípade svetlého aj tmavého denimu siahnite po neutrálnych tónoch ako sú béžová a sivá, prípadne po monochromatickej dvojici bielej s čiernou. Námornícku modrú doplňte kontrastne žltou, svetlo modrou, alebo tyrkysovou a zelenou. Parížska modrá sa zase bude skvelo vynímať popri fuksiovej, oranžovej a tehlovo červenej. Rovnako sa nebojte ani nápaditosti doplnkov či topánok.

Pánska kolekcia F&F na jarnú sezónu doslova vyzýva k neviazanosti a experimentom – námornícky šmrnc neformálnych košieľ s krátkym rukávom a jemnými vodorovnými prúžkami, kombinácia krátkych nohavíc so sakom z ľahkého materiálu, alebo formálnejší, ale ľahký, svetlo modrý ľanový oblek, doplnený bielou košeľou bez goliera.
Privítajte jar v modrom s najnovšou kolekciou F&F!

Vyhrajte poukazy v hodnote 50 EUR do predajní F&F

Vyhrajte poukazy v hodnote 50 EUR do predajní F&F
ilustračné foto: feminity.sk

Vyhrajte poukazy v hodnote 50 EUR do predajní F&F

Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, päť z vás vyhrá poukaz v hodnote 50 EUR v predajniach F&F. Súťaž prebieha v termíne od 25.2.2016 08:00:00 do 2.3.2016 23:59:00.
Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky.

Termín konania súťaže: do 2.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.