Vyhrajte poukážky na nákup v kvaskovechleby.sk

Zapojte sa do súťaže v spojení s partnerom www.kvaskovechleby.sk a až traja z vás môžu získať poukážku na nákup produktov vo výške 15 eur.

Vyhrajte poukážky na nákup v kvaskovechleby.sk

Vyhrajte poukážky na nákup v kvaskovechleby.sk
ilustračné foto:  deti.sk

Vyhrajte poukážky na nákup v kvaskovechleby.sk

[the_ad id=“84646″]

Vy, ktorí si takýto chlieb s láskou, ale aj s určitou námahou, hlavne čo sa času týka pečiete pre seba sami, viete o čom hovorím. Pripravovať a udržiavať si doma kvalitný kvások z múky a vody, aby ste si jeden – dva krát do týždňa upiekli z neho podľa svojej predstavy a chuti ten najzdravší, ten váš voňavý chlebík, bez zbytočných prísad a surovín, ktoré v ňom nechcete mať si vyžaduje každodennú starostlivosť. Každý deň mu treba venovať síce len malú trošku času, aby vás odmenil dostatočným kysnutím a lahodnou chuťou chlebíka po upečení. Mnohí z vás sa nevzdali a pečú si ho už roky, ale mnohí by si takýto kváskový chlieb z určitých dôvodov, z vlastného presvedčenia, či zo zdravotných dôvodov radi bežne kúpili ako si denne ľudia kupujú chlieb v najbližších potravinách.

Koniec súťaže: 09.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.