Vyhrajte poukaz na novú sedačku v Súboji sedačiek!

Vieš, čo je gaučing? Je to nový životný štýl, ktorý pohltí aj teba. Zapoj sa do súťaže o úplne novú sedačku Beta a odhaľ jeho krásy! Navyše, teraz máš jedinečnú šancu zdemolovať sedačku a vyhrať za to úplne novú. Takúto ponuku nedostaneš každý deň, tak sa zapoj do našej súťaže!

Vyhrajte poukaz na novú sedačku v Súboji sedačiek!

Vyhrajte poukaz na novú sedačku v Súboji sedačiek!
ilustračné foto: sedackybeta.sk

Súťaž o neodolateľné prípravky Mary Kay

Poskladaj svoj súťažný tím zložený z piatich gaučákov a vymyslite si originálny názov. Kreatívne motto ti určite pridá body k plusu. Nájdite vhodný gauč, odfoťte sa na ňom pri čo najkreatívnejšom gaučovaní (pózy, kostýmy, masky atď.). Dva tímy, ktoré nás najviac oslovia svojou kreativitou, sa dostanú do veľkého finále! Víťaz si so sebou odnesie poukaz na úplne nový gauč.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/24 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sedackybeta.sk/sk/Akcie-novinky/Suboj-sedaciek.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.