Vyhrajte poukaz na šperky alebo krásnu kyticu

Neviete čo podarovať svojim milovaným na Valentína? Vraví sa, že šperkom nikdy nič nepokazíte…Preto v našej súťaži, môžete vyhrať poukaz na šperky v Klenoty Aurum. Ich ponuka je naozaj rozmanitá, od luxusných šperkov po prírodné kamene.

Čo však urobíte, ak Vaša polovička nie je práve fanúšikom šperkov? Nenájde sa snáď nikto, komu by sa nepáčila vôňa kvetov. Či už ide o klasické romantické ruže, nežné pivónie alebo hravé tulipány.

V súťažiach, ktoré sme pre Vás pripravili na našich sociálnych sieťach hráte o poukazy v hodnote 30 € od Klenoty Aurum a poukazy v hodnote 25 € od Kvety.sk. Je teda iba na vás, akú kyticu objednáte svojim blízkym. Ak milujete kvety vy, čo tak urobiť radosť sebe? Viac sa dozviete v samotných príspevkoch.

Vyhrajte poukaz na šperky alebo krásnu kyticu

Vyhrajte poukaz na šperky alebo krásnu kyticu
ilustračné foto:  pravda.sk

Vyhrajte poukaz na šperky alebo krásnu kyticu

Pravidlá súťaže sa dozviete pri konkrétnych súťažných príspevkoch. Súťaže budú ukončené 10. februára 2019 po 18:00, aby ste poukazy stihli využiť ešte na Valentína.

10.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.