Pastelové farby dúhy do vašej kuchyne

Kuchyňa by mala byť miestom stretávania členov celej rodiny, miestom, kde sa každý cíti príjemne a domácky. Aby myšlienky na chvíle strávené vo vašej kuchyni boli farebné, je tu nový rad kuchynských spotrebičov SENCOR® PASTELS Collection vo farbách dúhy. Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte jeden zo siedmich spotrebičov tejto línie v celkovej hodnote takmer 400 eur.

Pastelové farby dúhy do vašej kuchyne

Pastelové farby dúhy do vašej kuchyne
ilustračné foto: pricemania.sk

Súťaž o kuchynské spotrebiče SENCOR® PASTELS Collection

Súťažné podmienky sú jednoduché, odpovedzte správne na všetky súťažné otázky v termíne od 23.11. – 6.12. 2015 a budete zaradení do žrebovania.

Čo môžete vyhrať?
Varnú kanvicu fialovú v hodnote 21,90 eur
Hriankovač koralovo červený v hodnote 25,90 eur
Kuchynský robot zelený v hodnote 259,90 eur
Kuchynskú váhu ružovú v hodnote 14,90 eur
Kuchynskú váhu modrú v hodnote 14,90 eur
Ponorný mixér žltý v hodnote 29,90 eur
Ponorný mixér modrý v hodnote 29,90 eur

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/06 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/pastelove-farby-duhy-do-vasej-kuchyne-634.html?utm_source=esutaze.sk&utm_medium=sutazny_portal&utm_campaign=2015-11-23-sencor-pastels“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.