Vyhrajte poukaz na laserové ošetrenie v hodnote 200 eur

Krásna pokožka nie je len výsadou celebrít. Zdravú a sviežu pokožku môže mať každý, kto sa o ňu dokáže kvalitne postarať. Niekto to vďaka genetike a zdravému životnému štýlu zvládne s jemnou odbornou pomocou ľahšie, u iných je to častokrát beh na dlhé trate… V súčasnosti téma starostlivosti o pokožku podlieha rôznym mýtom a polopravdám. Preto ak chce človek dosiahnuť efektívny výsledok bez toho, aby zažil série neúspešných terapií, mal by sa zveriť do starostlivosti skúsených odborníkov.

Vyhrajte poukaz na laserové ošetrenie v hodnote 200 eur

Odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte darčekový poukaz v hodnote 200 eur!

 

[button-red url=“http://www.zenskyweb.sk/vyhrajte-poukaz-na-laserove-osetrenie-v-hodnote-200-eur“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.