Vyhrajte podmanivý parfum Bucheron Absolu de Nuit

Práve teraz máte jedinečnú príležitosť súťažiť s MADAM EVOU o zmyselný a očarujúci parfum Quatre Absolu de Nuit!

Od svojho založenia v roku 1858 sa v priebehu rokov stal Boucheron inovatívnym a vizionárskym klenotníkom. Bol prvým klenotníkom súčasnosti, ktorý si otvoril svoj luxusný butik na námestí Place Vendôme, a ktorý preukázal schopnosť prispôsobiť sa svojej klientele a zároveň sa nadčasovo rozvíjať.

Maison Boucheron v neustálom hľadaní technických, umeleckých a estetických inovácií svojich šperkov vytvoril cestu k novému druhu šperkov, a to nielen prostredníctvom nápadito odvážnych spôsobov, ako nosiť svoje výtvory, ale aj vďaka použitiu úplne nových materiálov, ktoré zanechali trvalý dojem v histórii francúzskych šperkov. Jeho intuícia a pochopenie súčasných trendov spojených s výnimočnou prácou remeselníkov, ktorí dodnes pracujú na adrese 26 Place Vendôme, urobili z Boucheronu jedno z najmodernejších parížskych klenotníctva za posledných 160 rokov.

Vyhrajte podmanivý parfum Bucheron Absolu de Nuit

Vyhrajte podmanivý parfum Bucheron Absolu de Nuit
ilustračné foto: eva.sk

Vyhrajte podmanivý parfum Bucheron Absolu de Nuit

Ako môžete parfum vyhrať? Jednoducho! Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám mail na e-mailovú adresu eva@eva.sk s heslom „Quatre Absolu de Nuit“ a správne odpovedať na otázku: Ktorá redaktorka pre vás pripravuje módne editoriály v MADAM EVE? Súťaž potrvá do 22.5. a vyžrebovaná výherkyňa získa parfum Quatre Absolu de Nuit.

22.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.