Vyhrajte pobyt v Grandhoteli Praha **** v Tatranskej Lomnici

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte nezabudnuteľný víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách! Štvorhviezdičkový klenot Tatier – Grandhotel Praha, bol postavený v nádhernom secesnom štýle a ešte aj dnes vás svojou noblesou prenesie do romantických čias minulého storočia.

Už od roku 1905 píše Grandhotel Praha svoju prepychovú tatranskú históriu. Postavený v nádhernom secesnom štýle, ktorý vás prenesie do rozprávkových čias Tatier. Grandhotel Praha ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici v 106 izbách a 19 apartmánoch.

Skutočnou pýchou hotela je nové wellness centrum pre rozmaznávajúce a štýlové wellness pobyty v Tatrách. Myšlienka liečivých účinkov tatranskej prírody prepojená s tradičným kúpeľníctvom a oddychom je stelesnená práve v Grand Mountain Spa. Ošetrenia, masáže, ale aj vlastnú kozmetiku na prírodnej báze s bylinkami, lesnými plodmi a ďalšími darmi tatranskej prírody nájdete nielen v našom Wellness & Spa centre, ale aj na každom kroku, od zdravej lokálnej kuchyne až po bylinkové vankúše pre lepší spánok.

Dokonalý relax v exteriérovom infinity bazéne s božskými výhľadmi, uvoľnenie vo vírivkach, saunách či vnútornom bazéne je perfektným oddychom po dobrej túre či lyžovačke.

Vyhrajte pobyt v Grandhoteli Praha **** v Tatranskej Lomnici

ilustračné foto: tmrhotels.com

Súťaž o víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách

V našej súťaži vyhráva každý – okrem hlavnej ceny získa každý súťažiaci kód na zľavu 20% z ceny ubytovania v Hoteloch TMR vo Vysokých a Nízkych Tatrách.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://click.tmrhotels.com/forms/2015-09-sutaz-sk“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.