Vyhrajte pobyt v Tatrách!

Vyhrajte pobyt v Apartmánovom dome Família Smokovec*** s fľašou dobrého šampanského a vstupom do hotelového Relax centra na 2 noci (3 dni) pre 2 osoby. Či bude aj romantický, záleží len na vás :-) Súťažte s novinkou Grey (v slovenskom jazyku), ktorý nadväzuje na slávnu sériu 50 odtieňov sivej z pera autorky E L James:

Christian Grey je usporiadaný, disciplinovaný a absolútne prázdny – až do dňa, keď do jeho kancelárie vpadne pôvabne neohrabaná a éterická Anastasia Steelová. Zdá sa, že na rozdiel od iných žien, Ana prenikne za masku úspešného chladného biznismena, a svojím prirodzeným šarmom zasiahne jeho zranené srdce.

Vyhrajte pobyt v Tatrách! Objavte 50 odtieňov sivej z pohľadu Christiana Greya.

Vyhrajte pobyt v Tatrách! Objavte 50 odtieňov sivej z pohľadu Christiana Greya.
ilustračné foto: martinus.sk

Vyhrajte pobyt v Tatrách! Objavte 50 odtieňov sivej z pohľadu Christiana Greya.

Ku každej objednávke tejto knihy cez www.martinus.sk, vrátane nákupu v predpredaji, vás automaticky zaradíme do žrebovania. Za každý kus knihy Grey získate 1 žreb. Po vyjdení knihy od 10. februára máte šancu získať žreb už aj k nákupu vo všetkých kamenných kníhkupectvách Martinus.sk a vyplnený ho vhodiť do osudia.

Súťaž cez internet aj v kníhkupectvách prebieha do 29. februára 2016.

Na záver vyžrebujeme len jedného výhercu či výherkyňu spomedzi všetkých súťažiacich z kamenných kníhkupectiev ako aj z tých, ktorí si knihu objednali cez internet. Ak sa šťastie usmeje práve na vás :-), spojíme sa s vami e-mailom alebo telefonicky v týždni od 7. marca 2016.

Termín konania súťaže: do 29.02.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.