Vyhrajte Philips ProCare automatickú kulmu na vlasy

Husté hodvábne kučery či jemnejšie vlny – ideálny účes k Štedrovečernému stolu alebo na Silvestrovskú oslavu. Ak túžite po zvodných kučerách, no klasické natáčanie vlasov kulmou či na natáčky vás otravuje, konečne je tu riešenie.

S automatickou kulmou ich máte takmer bez námahy, rýchlo a v profesionálnej kvalite. Philips ProCare automatická kulma na vlasy je pripravená už za 30 sekúnd.

Vyhrajte Philips ProCare automatickú kulmu na vlasy
Vyhrajte Philips ProCare automatickú kulmu na vlasy
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o Philips ProCare automatickú kulmu na vlasy

Pramene vlasov natočí od korienkov až po končeky, bez popálených prstov a nedokonalých výsledkov. Philips ProCare až 2 m dlhý a otočný kábel, s ktorým v tandeme s ergonomickým tvarom kulmy dosiahnete na celú plochu hlavy tak pohodlne, ako sa len dá. Zvoľte si smer natáčania kučier aj ich intenzitu a staňte sa hviezdou večera.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/10 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-philips-procare-automaticku-kulmu-na-vlasy/7787″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.