Vyhrajte PEPCO poukážku na nákup darčekov v hodnote 50€

Vianoce sa blížia a s nimi aj milá „povinnosť“, akou je nakupovanie darčekov. Aby sme Vám to, mamičky, trochu uľahčili, vymysleli sme vianočnú súťaž. Vyhrať môžete poukážku na nákup darčekov v PEPCO v hodnote 50 €!

Vyhrajte PEPCO poukážku na nákup darčekov v hodnote 50€
Vyhrajte PEPCO poukážku na nákup darčekov
ilustračné foto: modrykonik.sk

Vyhrajte PEPCO poukážku na nákup darčekov v hodnote 50€

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
1. Do súťažného fóra s názvom „Vyhrajte PEPCO poukážku na nákup darčekov v hodnote 50 €“ nám napíšte správnu odpoveď na súťažnú otázku.
2. Svoje odpovede nám do fóra píšte do 13. 12. 2015
3. Zo správnych odpovedí náhodne vyžrebujeme výherkyňu vianočnej PEPCO súťaže.
4. V prípade, že nikto neuhádne správnu cenu oblečenia, vyhráva tá súťažiaca, ktorej odpoveď je k správnej cene najbližšie.
5. Šťastnú výherkyňu, ktorá od nás dostane poukážku v hodnote 50 € zverejníme v súťažnom fóre „Vyhrajte PEPCO poukážku na nákup darčekov v hodnote 50 €“ do 5 dní od ukončenia súťaže.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/13 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.modrykonik.sk/forum/sutaz/vyhrajte-pepco-poukazku-na-nakup-darcekov-v-hodnote-50/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.