Vyhrajte pánsku toaletnú vodu Citrus Tonic od Oriflame

Vyhrajte pre svojho milového Toaletnú vodu Citrus Tonic. Prekvapí vás sviežimi tónmi grapefruitu a suchých drevín. Zvedie vás Pán Neznámy, exoticky voňajúci po rozmaríne, citrusoch a zmyselnom dreve.

Vyhrajte pánsku toaletnú vodu Citrus Tonic od Oriflame

Nechajte sa zviesť exotikou
„Chcela som vytvoriť vôňu, ktorá nikdy nekončí, super dlhotrvajúcu energiu. Siahla som po šťavnatej limetke, horkom grapefruite a borievkach pre jednoznačnú vôňu tonika. Táto živá sviežosť hrá v kontraste s originálnymi aromatickými vodnými a vzácnymi drevitými tónmi, ako je vetiver, pačuli a ohybné drevo.“    Parfumérka Nathalie Feisthauer.

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/vyhrajte-pansku-toaletnu-vodu-citrus-tonic-od-oriflame/4450″ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.