Vyhrajte originálne ceny s knihou Harry Potter a Prekliate dieťa

Súťaž: Pottermánia! Ak si zakúpite knihu Harry Potter a prekliate dieťa na Gorila.sk do 15.10. 2016, budete zaradení do žrebovania o originálne ceny – 1x plátenú tašku Harry Potter, 1x Harry Potter POP! (postava) Dementor, 1x Harry Potter prenosný keramický hrnček, 1x Harry Potter pero (v tvare prútika) so záložkou!

Vyhrajte originálne ceny s knihou Harry Potter

Vyhrajte originálne ceny s knihou Harry Potter a Prekliate dieťa
ilustračné foto: gorila.sk

Vyhrajte originálne ceny s knihou Harry Potter a Prekliate dieťa

Za účastníka súťaže “Pottermánia“ sa považuje každý, kto si do 15. 10. 2016 zakúpi cez registráciu knihu Harry Potter a prekliate dieťa.

Z uvedeného vyplýva, že do súťaže bude zaradená osoba, ktorá si prostredníctvom registrácie zakúpi knihu. Pre zaradenie registrovaného zákazníka do súťaže platí, že objednávka knihy má byť uskutočnená v termíne do 15.10. 2016.

Do žrebovania budú zaradené všetky zaregistrované objednávky, ktoré splnia vyššie uvedené pravidlá. Spoločnosť Beyond Media, s.r.o., vyžrebuje dňa 17.10. 2016 štyroch výhercov, ktorých následne kontaktuje (telefonicky, prípadne e-mailom).

Termín konania súťaže: do 15.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.