Vyhrajte OnePlus X

Súťažte a vyhrajte vstupenky na live koncertné turné skupiny ABBA Slovakia – Dancing Queen Tour práve vo svojom meste. Najlepšia koncertná, tanečná a svetelná show, zložená zo 6-člennej kapely ABBA Slovakia, ktorá verne a naživo imituje hity legendárnej skupiny ABBA. Sedemdesiate roky sú späť v plnej sile a kráse! Vypočujete si najslávnejšie a nesmrteľné hity sedemdesiatych rokov skupiny ABBA a vrátite sa do svojej mladosti. Roky, ktoré boli plné nesmrteľných hitov, neviazanej lásky a emócii. Okrem legendárnej štvorice, ktorá je na prvý pohľad na nerozoznanie od orifinálu, vás oslovia aj ďalší vokalisti, hudobníci a tanečníci. Uvidíte taktiež prepracované kostýmy, ktorými je slávna štvorica známa. Jednoducho zažijete ilúziu legendárnej kapely ABBA naplno!

Vyhrajte OnePlus X
ilustračné foto: androidauthority.com

Súťaž o OnePlus X

This week we are giving away the freshly announced OnePlus X Smartphone!

 


[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/07 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://wn.nr/5R9rr“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.