Vyhrajte odvážny kalendár na rok 2018

Päť exkluzívnych kalendárov Liqui Moly u nás čaká na nových majiteľov. Povedz nám, aké auto máš v garáži a máš šancu získať do nej aj fajnovú ozdobu na stenu.

V pošte nám pristálo pár kalendárov Liqui Moly a radi sa s nimi podelíme. Pre rok 2018 ho olejárska firma vyrobila v spolupráci s tuningovou dielňou Hamann, nie je tu núdza o namakané stroje, ani modelky, ktoré sa pri nich pretŕčajú. Kto má záujem zútulniť si garáž a oživiť jej chladné steny?

Vyhrajte odvážny kalendár na rok 2018

Vyhrajte odvážny kalendár na rok 2018
ilustračné foto: autofans.joj.sk

Vyhrajte odvážny kalendár na rok 2018

Podmienky súťaže sú jednoduché: nesprávna odpoveď neexistuje, len chceme lepšie spoznať naše publikum. Napíš nám do komentára pod článok, aké auto ti stojí v garáži (značka + model + benzín/diesel + rok výroby) a môže ti tam visieť aj takýto kalendár. Pre pridanie komentára je nutné sa zaregistrovať, netrvá to viac ako 30 sekúnd. Zo všetkých odpovedí náhodne vyberieme piatich šťastlivcov.

29.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.