Vyhrajte obojok pre vášho miláčika

Včasné rozpoznanie niektorých z prenosných chorôb spôsobené parazitmi u psov je pre majiteľov často náročné. Následky bývajú katastrofálne. Nebezpečné sú najmä kliešte, ktoré spôsobujú ochorenia babezióza, lymská borelióza a ehrlichióza. Tieto ochorenia spôsobujú poškodenie vnútorných orgánov a veľa neliečených prípadov končí smrťou. Čím ďalej častejšie sú nebezpečné aj komáre či pakomáre. Faktom je, že kliešte sú aktívne celoročne a nielen počas teplejších dní, ako si mnohí z nás myslia. V dôsledku vhodnejších podmienok sa zvyšuje aj výskyt nákaz prenášaných kliešťami.

Vyhrajte obojok pre vášho miláčika

Vyhrajte obojok pre vášho miláčika
ilustračné foto: damskyklub.sk

Vyhrajte obojok pre vášho miláčika

Majitelia by preto nemali podceňovať celoročnú ochranu a vybrať účinný antiparazitný prípravok, ktorý psa ochráni. Použiť môžete antiparazitné obojky, akým je napríklad Scalibor Protectorband, ktorý chráni psa pred kliešťami, komármi a pakomármi po dobu 5 – 6 mesiacov. Odpovedzte správne na otázku a vyhrajte obojok proti parazitom.

Termín konania súťaže: do 31.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.