Vyhrajte obojok pre psíkov Scalibor

Kliešte nájdeme takmer na celom našom území. Očkovanie proti nim u psov nie je možné. Zdravotný stav vášho štvornohého miláčika však neohrozujú iba kliešte. Účinným prostriedkom na ochranu proti rôznym krvilačným parazitom sú obľúbené žuvacie tablety pre psy, ktoré majú dlhodobý účinok, nové spot-on prípravky (kvapkajú sa na krk a prenikajú do kože) a rovnako aj antiparazitárne obojky.

Osvedčeným pomocníkom je napr. repelentný obojok Scalibor, ktorý pri nonstop nosení chráni pred kliešťami a komármi až 6 mesiacov. Pri otieraní obojku o srsť a kožu sa uvoľňuje účinná látka, ktorá sa vstrebáva do kože, kde zotrváva a chráni psíka pred útokom parazitov. Navyše, Scalibor je vodeodolný. Dbajte na prevenciu, odmenou pre vás bude zdravie a spokojnosť vášho psíka.

Vyhrajte obojok pre psíkov Scalibor

Vyhrajte obojok pre psíkov Scalibor
ilustračné foto:  femme.sk

Vyhrajte obojok pre psíkov Scalibor

Milí naši čitatelia a čitateľky, ako ste si všimli teplé, letné počasie praje rôznym parazitom, ktoré ohrozujú našich miláčikov v parkoch, na lúkach, pri vodných plochách či v lese… Zapojte sa do súťaže a traja výhercovia získajú bezpečný a skvelý obojok pre psíkov Scalibor (napíšte nám, či máte veľkého alebo malého/stredného psa).

13.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.