Vyhrajte nový, vylepšený mop Vileda Ultramax

Mop Vileda Ultramax prešiel mnohými vylepšeniami. Najviditeľnejšou zmenou je zdokonalený žmýkací kôš, vďaka ktorému je vsunutie mopu do žmýkača ešte jednoduchšie. Vaše ruky to ocenia asi najviac, pretože sa k špinavej vode nebudú musieť ani priblížiť, takže zostanú suché a čisté. Kôš je navyše zdokonalený o novú technológiu žmýkania power press. Nový unikátny systém lamel znižuje námahu až o 30 %a umožňuje vyžmýkanie mopu maximálne efektívne. Ultramax je preto vhodný na všetky typy tvrdých povrchov, použiť ho môžete napríklad i na citlivé parkety.

Zásadného vylepšenia sa dočkala i samotná hlavica mopu, ktorá je po novom tvorená z dvoch druhov vlákien. Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy, abrazívna časť zase účinne odstraňuje i zaschnuté nečistoty. Textilná hlavica vďaka tomu ľahko absorbuje vodu a zanecháva po sebe suchý a ošetrený povrch. Možno ju jednoducho vyprať v práčke a opakovane použiť. Výhodou tohto mopu je tiež prispôsobiteľná dĺžka teleskopickej tyče pre ideálne držanie. Bez ohýbania, trápenia s nasiaknutou handrou, bolesťami chrbta a rozmočených rúk sa s použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého výsledku.

Vyhrajte nový, vylepšený mop Vileda Ultramax

Vyhrajte nový, vylepšený mop Vileda Ultramax
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Vyhrajte nový, vylepšený mop Vileda Ultramax

Jeden z vás za správnu odpoveď získa mopVileda Ultramax.

17.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.