Vyhrajte novinku Päťdesiat odtieňov temnoty s filmovou obálkou

Fenomén Päťdesiat odtieňov aj tento rok ponúka svojim fanúšikom temnejšie odtiene vášne. Pri príležitosti premiéry filmu Päťdesiat odtieňov temnoty vychádza rovnomenná knižná predloha s filmovou obálkou.

O filme
Jamie Dornan a Dakota Johnson sa vracajú ako Christian Grey a Anastasia Steeleová v Päťdesiatich odtieňoch temnoty – druhej kapitole milostného príbehu, ktorý vychádza z celosvetového knižného fenoménu. Začínať bude presne tam, kde skončil jeho predchodca, teda film, ktorý celosvetovo zarobil viac ako 560 miliónov dolárov. Už na Valentína 2017 sa budete môcť ponoriť do príbehu, ktorý bude ešte o odtieň temnejší…

Odmietnutý Christian Grey sa pokúsi presvedčiť Anastasiu, aby obnovili ich vzťah. Tá súhlasí, avšak len pod podmienkou, že sa zmenia pravidlá, na ktorých doteraz ich vzťah fungoval. Vo chvíli, keď sa medzi nimi začne obnovovať dôvera a do ich spolunažívania sa vráti stabilita, začnú sa okolo nich motať temné tiene z Christianovej minulosti. Ich cieľom je zničiť spoločnú budúcnosť páru.

Spolu s Jamiem Dornanom a Dakotou Johnson sa vracajú aj oscarová Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora a Max Martini. V pokračovaní sa k nim pripojí oscarová Kim Basinger.
Päťdesiat odtieňov temnoty režíruje James Foley pod starostlivým dohľedom autorky predlohy E. L. James.
(od 9.2. aj v tvojom kine)

Hrajú: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora, Max Martini, Eric Johnson, Bella Heathcote, Kim Basinger, Marcia Gay Harden

 

Vyhrajte novinku Päťdesiat odtieňov temnoty s filmovou obálkou a bonusovými materiálmi

Vyhrajte novinku Päťdesiat odtieňov temnoty s filmovou obálkou a bonusovými materiálmi
ilustračné foto: expres.sk

Vyhrajte Päťdesiat odtieňov s filmovou obálkou

Vyhrajte novinku, knihu s filmovou obálkou a bonusovými materiálmi v podobe fotografií z natáčania a úryvku pripravovaného pokračovania úspešného románu Grey. Zapojte sa do súťaže zaslaním odpovede na otázku do 14.02.2017. Traja z vás, ktorí správne odpovedia na otázku, budú odmenení tromi knižkami spolu s prekvapením od vydavateľstva Albatros Media Slovakia.

Termín konania súťaže: do 14.02.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.