Vyhrajte noc plnú vína vo vinárstve Zillinger

Rakúske vinárstvo Zillinger sme vám predstavili ako novinku v našej ponuke pred pár týždňami. BIO certifikované vína z tohto vinárstva sme si mimoriadne obľúbili. A preto vám ponúkame možnosť zažiť noc plnú vína priamo u vinára.

Herbert Zillinger patrí medzi rakúskych BIO vinárov, ktorí ponúkajú okrem degustácii aj ubytovanie priamo vo vinárstve. A my sme radi, že vám môžeme ponúknuť jednu noc vo vinárstve pre dve osoby spojenú s degustáciou vína.

Vyhrajte noc plnú vína vo vinárstve Zillinger

Vyhrajte noc plnú vína vo vinárstve Zillinger
ilustračné foto: wineplanet.sk

Vyhrajte noc plnú vína vo vinárstve Zillinger

Stačí ak si od 12. do 25. júla kúpite u nás aspoň 6 fliaš vína z vinárstva Zillinger a budete zaradený do žrebovania o Noc plnú vína vo vinárstve.
Herbert Zillinger robí vína, ktoré predáva vo fľašiach so screw cap (skrutkovacím moderným) uzáverom. Vína vyrábané v jeho pivnici sú nekompromisné a čisté s nádychom elegancie a mohutnosti. Toto všetko je dosiahnuté len dôslednou prácou vo vinohradoch, ktoré má Herbert pod BIO certifikáciou. Pri výbere sa odporúčame zamerať hlavne na jeho variácie Veltlínu Zeleného.
Vinárstvo sa nachádza iba pol hodiny od Záhorskej Vsi, iba kúsok za hranicami. V malebnej dedinke Ebenthal nájdete úplne nový svet a vína, ktoré si vás podmania.

Termín konania súťaže: do 25.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.