Vyhrajte NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream

Vyhrajte a ochutnajte NESCAFÉ Cappuccino Irish cream

NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream – neodolateľná kombinácia v limitovanej edíci. Vyhrajte a ochutnajte NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream práve teraz.

Príchuť írskeho krémového likéru spoločne s vynikajúcim NESCAFÉ Cappuccino je lákadlo, ktoré vás osloví jedinečnou arómou a sametovou krémovou penou. Netradičný nápoj si ihneď zamilujete a môžete sa nechať unášať predstavou zelených írskych plání.
Írsky temperament sa spojil s vynikajúcou kávou NESCAFÉ a vytvára neodolateľnú kombináciu. Vďaka praktickému baleniu budete mať cappuccino pripravené takmer okamžite.

Na prípravu lahodného cappuccina NESCAFÉ stačí vziať šálku, nasypať do nej jeden sáčok a zaliať horúcou vodou (130 ml). Čaká na vás pochúťka s bohatou penou, na ktorú sa budete tešiť každý deň.

V balení NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream nájdete 8 vrecúšok po 12-tich gramoch.

 

Súťaž: Vyhrajte a ochutnajte NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream

Pre dvoch výhercov máme pripravené balíčky Cappuccino Irish Cream

 

Mená výhercov: Martina Nováková, Stanka Skruteková

 

Čas do ukončenia súťaže:[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2014/08/31 23:59″ hide = „true“]
Podmienky súťaže
Trvanie súťaže: 23.11.-15.12.2014
Cena: 1 x balenie NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream
Počet výhercov: 2
Organizátor súťaže: eSutaze.sk
Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke esutaze.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená poštou najneskôr do 14 dní od vyžrebovania.
Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, e-mailu, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátorom.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.