Vyhrajte nákupnú tašku a darčekový poukaz na ZlavaDna.sk!

Vyhrajte nákupnú tašku a darčekový poukaz na ZlavaDna.sk!Pre dvoch súťažiacich ponúkame možnosť vyhrať štýlovú nákupnú tašku. Naviac, k taške pribalíme aj nákupný poukaz na nákup na ZlavaDna.sk v hodnote 10€!

Stačí ak si pozorne pozriete aktuálnu ponuku tovaru na ZlavaDna.sk. Vyberiete jeden tovar ktorý sa ale musí zmestiť do nákupnej tašky ktorá je cenou v súťaži. Pomôžeme vám, že jej veľkosť je 47 x 39 cm a 8-dielnu sadu nerezových hrncov tam určite nezmestíte :) Pozor! Zľavové poukazy sa za tovar nerátajú! Názov tovaru napíšte do súťažného formuláru nižšie.

 

ZlavaDna.sk je jednotka v hromadných zľavách na Slovensku a jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v Strednej Európe. Svojim zákazníkom ponúka každý deň skvelé zľavy v okolí aj v rámci celého Slovenska. Vychutnajte si zľavy až do výšky 90% do reštaurácií, na víkendové a wellness pobyty, masáže, krásu, tovar, zážitky, auto-moto, módu a doplnky.

ZlavaDna.sk

ZlavaDna.sk je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou v zľavách na Slovensku.

Vyhrajte nákupnú tašku s darčekovým poukazom na nákup na ZlavaDna.sk!

tasky

Súťaž o nákupnú tašku a darčekový poukaz na ZlavaDna.sk!

Súťažte do 31.03.2016

Vyhodnotenie:

Ceny v súťaži vyhrali Patrícia Korchová a Radomir Kollar

 

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 10.03.2016 do 31.03.2016
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na stránke súťaže.

PARTNER SÚŤAŽE:

ZlavaDna.sk (Creative Web, s.r.o.)

CENA:

Pre 2 výhercov 1 ks darčekový poukaz na nákup na ZlavaDna.sk v hodnote 10€ a nákupná taška.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.