Vyhrajte najnovší smartfón CAT S60 od spoločnosti Caterpillar

Web MôjAndroid.sk vám v spolupráci so spoločnosťou Caterpillar prináša súťaž o najnovší smartfón Cat S60. Súťaž začína dnes, 1. augusta 2016 a prebieha na stránke MôjAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 6 000 súťažiacich alebo najneskôr 31. augusta 2016 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 6 000 čitateľov má možnosť vyhrať Cat S60! Zapojiť sa je naozaj jednoduché.

Vyhrajte-najnovší-smartfón-

Vyhrajte najnovší smartfón CAT S60 od spoločnosti Caterpillar
ilustračné foto: mojandroid.sk

Vyhrajte najnovší smartfón CAT S60 od spoločnosti Caterpillar

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o tento odolný smartfón s termokamerou, odpovedzte správne na 4 jednoduché otázky a vyplňte vaše kontaktné údaje. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto vám odporúčame odpovede skontrolovať na stránke catphones.com. Po vyplnení všetkých 4 súťažných otázok, vyplnení kontaktných dát a odoslaní odpovedí vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail (ak ho nenájdete v schránke, skontrolujte spam). Po kliknutí na odkaz v ňom sa oficiálne zapájate do súťaže o Cat S60. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+. Ponáhľajte sa, počet miest v tejto súťaži je obmedzený!

Termín konania súťaže: do 31.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.