Vyhrajte na mieru šitú titulku TRENDU s vlastnou karikatúrou

TREND.sk pre vás na záver roka pripravil súťaž o cenu, akú naozaj nedostanete nikde inde – na mieru ušitú unikátnu titulnú stranu TRENDU, ktorú si sami vymyslíte a na ktorej budete hlavnou hviezdou. Titulku nakreslí ilustrátor Michal Keškeš, pravidelný autor titulných grafík týždenníka TREND.

Vyhrajte na mieru šitú titulku TRENDU s vlastnou karikatúrou

Redakcia TRENDU po uplynutí termínu prihlasovania vyberie najlepšie tri návrhy. 3. a 2. miesto získajú štvrťročné digitálne predplatné TRENDU, absolútny víťaz k tomu navyše grafické stvárnenie vlastného nápadu titulky, do ktorej ilustrátor Michal Kečkeš zakomponuje aj vašu podobizeň. Grafiku pošleme víťazovi / víťazke v elektronickej a / alebo printovej podobe.

 

[button-red url=“http://www.etrend.sk/podnikanie/koncorocna-sutaz-trend-sk-vyhrajte-na-mieru-situ-titulku-trendu-s-vlastnou-karikaturou.html“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.