Vyhrajte morský kolagén Inca Collagen v hodnote 45 €

Vedeli ste, že kolagén je veľkým pomocníkom v zdraví, ale aj v kráse? Ak nie, tak ste na správnom mieste, kde sa dozvedáte množstvo noviniek a zaujímavostí, ktoré vám denne prinášame.

Kolagén a najlepšie bioaktívny kolagén, ktorý sa podobá tomu ľudskému, má hneď niekoľko skvelých vlastností a účinkov. V prvom rade je určený na kĺby, ktoré vďaka nemu „šľapú ako švajčiarske hodinky“. V druhom rade je kolagén určený pre našu pokožku, ktorej dodáva elasticitu, a tým pomáha jej spevňovaniu. Vďaka tomu má kolagén pozitívny vplyv na pleť, čím ju ochraňuje pre vznikom jemných línií a prvých vrások.

Mimochodom, s jeho pozitívnymi účinkami ešte nekončíme. Kolagén je prvou pomocou pri slnkom spálenej pokožke, hydratuje ju a zároveň rozžiaruje. A aby sme vás o jeho skvelých účinkoch presvedčili, tak dodáme, že kolagén pomáha zabraňovať vypadávaniu vlasov, posilňuje nechty a zároveň pomáha odstraňovať čierne bodky.

A navyše, keďže si momentálne užívame krásne slnečné pozadie, tak kolagén tiež ochraňuje pokožku pred vznikom pigmentových škvŕn a spáleninami.

Vyhrajte morský kolagén Inca Collagen v hodnote 45 €
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte morský kolagén Inca Collagen v hodnote 45 €

Presvedčili sme vás o jeho skvelých vlastnostiach? Tak v tom prípade sme si pre vás pripravili aj súťaž, v ktorej môžete vyhrať prémiový trojzložkový morský kolagén Inca Collagen v hodnote 45 €.

28.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.