Vyhrajte mesačnú kúru KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou

Kompletná starostlivosť v jednej dávke, to je KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou, ktorý sa výrazne podieľa na starostlivosti o kosti, chrupavky, vlasy, mihalnice a nechty. Významne pomáha aj v boji proti vráskam. Obsahuje kolagén, ktorý je hydrolyzovaný, čo v jednoduchosti znamená, že je pre ľudské telo prijateľnejší. Vstrebáva sa presne tam, kde má. Okrem toho je v produkte obsiahnutý aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitu. KetoMix kolagén si môžete kúpiť v praktickom balení po 30 vreciek. Pre dostatočný prísun kolagénu stačí denne rozmiešať jedno vrecúško s vodou a vypiť. Cena mesačnej kúry je 43 eur. Zloženie a viac informácií nájdete na www.ketomix.sk.

Vyhrajte mesačnú kúru KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou

ilustračné foto:  femme.sk

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte mesačnú kúru KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou. Na vaše správne odpovede čakáme do 7. júna 2022.

 

Koniec súťaže: 07. 06. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.