Vyhrajte LTE tablet Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking

Rozmýšľali ste už nad tým, že aj váš junior by mohol mať svoj účet? Ukážeme vám, ako naučíte vaše dieťa zodpovedne pristupovať k peniazom a pritom môžete u nás vyhrať skvelý tablet Samsung Galaxy Tab A8 LTE. Taký, ktorý má aj vlastnú SIM kartu a kľudne si nový bankový účet váš junior môže spravovať aj v tomto tablete.

Má už vaše dieťa vreckové? Chcete mu dopriať viac slobody, dokonca možnosť platiť na internete, pričom všetko budete mať stále pod kontrolou? Vyskúšali sme aplikáciu VÚB Junior Banking pre deti a priznáme sa, zostali sme milo prekvapení – vydarila sa.

Vyhrajte LTE tablet Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Vďaka tomu, že už poznáte výhody VÚB Junior Banking, môžete sa zapojiť do našej súťaže o skvelý tablet Samsung Galaxy Tab8 LTE. Stačí správne odpovedať na 2 súťažné otázky najneskôr do polnoci 19. septembra 2022. Jedného z vás potom 21. septembra 2022 vyžrebujeme a potešíme touto krásnou výhrou. Idete do toho?

 

Koniec súťaže: 19. 09. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.