Vyhrajte lístky na nový český film Otcova volga

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba.

Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne. Spoločne s matkou sa vydávajú Ludvíkovým veteránom volga GAZ 21 po stopách jeho bývalých mileniek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a priateľov (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajomstvo zistili viac…

Vyhrajte lístky na nový český film Otcova volga

Vyhrajte lístky na nový český film Otcova volga
ilustračné foto: wanda.sk

Vyhrajte lístky na nový český film Otcova volga

Odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte lístky do kina na nový film od českého režiséra Jiřího Vejdělka. Víťaz okrem toho získa aj super tričká s logom filmu a DVD režisérovej známej komédie Účastníci zájazdu. Tak neváhajte a hrajte!

01.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.