Vyhrajte lístky na fenomenálneho Karla Gotta a Galavečer plný hviezd

Fenomenálny spevák Karel Gott, 41-násobný držiteľ Zlatého slávika, zaspieva po nedávnych úspešných koncertoch v Žiline a v Banskej Bystrici aj v Bratislave.

Veľkolepý koncert Karel Gott a Galavečer plný hviezd sa uskutoční 27. 6. 2018 o 19.00 hod. NTC Bratislava. Fanúšikovia a priaznivci Karla Gotta sa môžu tešiť na najväčšie hity legendárneho speváka a ďalších stálic česko-slovenskej populárnej scény.

V programe Galavečer plný hviezd vystúpi Karel Gott spolu s Ilonou Csákovou, Monikou Absolonovou, Dashou a Petrom Kolářom v sprievode Pavel Větrovec Band.

Vyhrajte lístky na fenomenálneho Karla Gotta a Galavečer plný hviezd

Vyhrajte lístky na fenomenálneho Karla Gotta a Galavečer plný hviezd
ilustračné foto: dalito.sk

Vyhrajte lístky na fenomenálneho Karla Gotta a Galavečer plný hviezd

„Na slovenské koncerty sa vždy veľmi teším, publikum je zakaždým skvelé. Je príjemné vidieť a počuť, ako hľadisko spieva spolu so mnou moje najväčšie hity. Verím, že v Bratislave bude rovnako úžasná atmosféra ako nedávno v Žiline a v Banskej Bystrici,“ odkazuje svojim fanúšikom Karel Gott.

25.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.