Vyhrajte lístky na 1. detský festival a veľtrh

Trojdňový maratón detskej zábavy a nákupov čaká aj na Vás!!! V Nitre sa budú všetky deti môcť naplno vyšantiť od 26. do 28. júna 2015 na výstavisku Agrokomplex v Nitre – na trojdňovom Detskom festivale.

Vyhrajte lístky na 1. detský festival a veľtrh

ilustračné foto: zenskyweb.sk

Súťaž o lístky na 1. detský festival a veľtrh

 Program a dramaturgia festivalu je prispôsobená jednotlivým skupinám a zahŕňa všetky vekové kategórie od najmenších až po teenegerský vek.
Cena vstupného bude 6 eur na jeden deň. V cene vstupenky sú všetky spomínané atrakcie aj program. Predpredaj lístkov bude realizovaný prostredníctvom TICKETPORTAL a priamo na mieste. Vy však môžete vyhrať vstupenky na celé tri dni, ak sa zapojíte do súťaže a pošlete nám do redakcie odpoveď na súťažnú otázku.

 

[button-red url=“http://www.zenskyweb.sk/sutaz-vyhrajte-listky-na-1-detsky-festival-a-veltrh“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.