Vyhrajte LIPO-C-ASKOR, vitamín C novej generácie

Zapojte sa do súťaže o 7 balíčkov lipozomálneho vitamínu C, LIPO-C-ASKOR tekutá forma. Lipozomálna forma zabezpečuje niekoľkonásobne vyššie vstrebávanie vitamínu C do krvi než bežné formy vitamínu C, ako aj jeho postupné uvoľňovanie počas 12 hodín. Dosiahne sa tým dostatočne vysoká hladina vitamínu C v krvi na účinnú aktiváciu predovšetkým imunitného a nervového systému.

Spotreba vitamínu C sa pri zvýšenej psychickej záťaži (stres v škole, v zamestnaní), fyzickej námahe (šport, namáhavá práca) ako aj pri všetkých chorobách (infekčné, kardiovaskulárne, metabolické, reumatické, degeneratívne, nádorové) niekoľko násobne zvyšuje na 500 – 2000 mg na deň, niekedy to môže byť aj viac. Vstrebávanie bežného vitamínu C z čreva do krvi je obmedzené množstvom aktívnych prenášačov (sodíkových iónov). Pri jednorazovej dávke bežného vitamínu C sa z čreva do krvi vstrebe len cca 200 mg, nezužitkovaný vitamín C sa z tela vylúči. Preto táto forma nemôže zabezpečiť dostatočne vysokú hladinu vitamínu C, keď ju náš organizmus potrebuje.

Vyhrajte LIPO-C-ASKOR, vitamín C novej generácie

Vyhrajte LIPO-C-ASKOR, vitamín C novej generácie
ilustračné foto: webnoviny.sk

Vyhrajte LIPO-C-ASKOR, vitamín C novej generácie

Vstrebávanie lipozomálneho vitamínu C do krvi vďaka svojmu lipozomálnemu obalu nezávisí od aktívnych prenášačov. Preto môže zabezpečiť dostatočne vysoké hladiny vitamínu C v krvi a v bunkách. Lipozomálny obal tiež zabezpečuje postupné uvoľňovanie a pôsobenie vitamínu C v krvi počas 12 hodín. Prípravok LIPO-C-ASKOR nezaťažuje organizmus ani pri vyšších dávkach, je vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých.

KONIEC SÚŤAŽE 27.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.