Vyhrajte ligotavý diamantový šperk od značky ALOve

Vstúpte s nami do fascinujúceho sveta diamantov, vzácnych drahokamov a polodrahokamov, ktoré v sebe snúbia večnú krásu aj noblesu. Jedinečné šperky ALOve sú plné jemnosti, originálnych dizajnov ale aj najnovších trendov zo sveta módy.

Pre šperky najnovšej kolekcie ALOve je charakteristická nadčasovosť. Prepracované klenoty sú vhodné na každodenné nosenie a skvele vyznejú samostatne ale aj navrstvené. Náramky z bieleho, ružového i žltého zlata sú skombinované s trendy šnúrkami, tenké prstene vyzerajú dokonale, keď sú na jednom prste viaceré a náhrdelníky delikátne ozdobia každý outfit. Očarí vás lesk diamantov ale aj nestarnúca elegancia perál zasadených do bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Pri výbere vás bude rozmaznávať odborný personál, výnimočnú atmosféru umocní magické prostredie a štýlové retro dekorácie. Viac informácii o značke ALOve a kolekciách šperkov nájdete na www.alove.sk.

Vyhrajte ligotavý diamantový šperk od značky ALOve

Vyhrajte ligotavý diamantový šperk od značky ALOve
ilustračné foto: eva.sk

Vyhrajte ligotavý diamantový šperk od značky ALOve

Vyhrajte štýlový náhrdelník ALOve v bielom zlate s diamantmi v hodnote 325 eur!  Elegantný a módny náhrdelník bude vašim každodenným spoločníkom, ktorý rozhodne upúta zmyselnou aurou diamantového detailu v strede.

Termín konania súťaže: do 15.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.