Vyhrajte letenku za 500 €

Pomôžte dostať TATRATEA do 72% krajín sveta a vyhrajte letenku za 500 €! Nebojte sa. Nemusíte navštíviť 72% sveta. Aj keď veríme že by ste radi. A pomôcť by vám k tomu mohla letenka v hodnote až 500 €! Kam všade sa dá dostať za 500 €? Skôr kam nie? To by bola ľahšia otázka.

O čo ide? TATRATEA sa exportuje 7,52% krajín celého sveta. Tak oficiálne. Neoficiálne vďaka cestovateľom už však až do 27% sveta. No hravou formou sa chce TATRATEA dostať s vašou pomocou až do 72% krajín sveta. Prečo práve do 72%? Odpoveď je opäť jednoduchá a hravá. Najsilnejšia fľaša TATRATEA má totiž 72%. Ide o TATRATEA ZBOJNÍCKY.

Vyhrajte letenku za 500 €

Vyhrajte letenku za 500 €
ilustračné foto:  tatratea.com

Vyhrajte letenku za 500 €

Ako vyhrať letenku v hodnote 500 €? Stačí sa odfotiť alebo natočiť s fľašou TATRATEA v zahraničí alebo na Slovensku, pridať fotku alebo video na svoj Instagram s označeným miestom a #tatratea a si v hre o letenky v hodnote 500 € na miesta, kde si ešte nebol ty a ani TATRATEA.

31.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.