Vyhrajte Labello Lip Butter Original, Labello Hydro Care a Nivea krém

Labello – synonymum starostlivosť o pery už viac ako 100 rokov! Balzam na pery Labello sa v roku 2009 dožil už 100 rokov. Dnes je Labello jednotkou na trhu v starostlivosti o pery v Nemecku a mnohých ďalších krajinách. Labello vyrába zhruba 160 miliónov tyčiniek balzamov na pery ročne. Chcete vyhrať nad suchými perami? Skúste tyčinku Labello! Teraz máte šancu vyhrať Labello Lip Butter Original, Labello Hydro Care a Nivea krém v našej súťaži!

Vyhrajte produkty od Labello a Nivea

[RF_CONTEST contest=’3482′] Prečo je dôležité ošetrovať pery?
Starostlivosť o pery ich udržiava, vyživuje a keď je to potrebné, obnovuje ich pôvodný prirodzený stav. Je dôležité udržiavať pery hydratované a ochránené pred počasím a vonkajšími vplyvmi. Starostlivosť o pery to spĺňa, a navyše lieči už existujúce poškodenia pier.

Potrebujú moje pery extra hydratáciu?
Pery potrebujú špeciálnu starostlivosť, pretože pokožka na perách je iná ako na zvyšku Vášho tela. Je extrémne tenká a citlivá. Navyše pery neobsahujú potné alebo tukové žľazy a je v nich len trochu melanínu na ochranu pred škodlivými UV lúčmi. Z toho dôvodu potrebujú pery extra hydratáciu, špeciálnu starostlivosť a ochranu proti popraskaniu a poškodeniu vplyvom vonkajších faktorov.

Popraskané pery – čo môžem robiť?
Ak Vaše pery popraskali, je dôležité ihneď konať, aby sa čo najskôr vyliečili a zabránilo sa infekcii. V prvom rade – neoblizujte ich! V druhom rade – nájdite produkt starostlivosti o pery, ktorý dokáže vytvoriť okamžitú zvlhčujúcu bariéru a suchým popraskaným perám dodá aktívne liečivé ingrediencie. Balzam na pery Med Protect je vytvorený, aby okamžite pomáhal zvláčniť popraskané pery a priviedol ich do zdravého prirodzeného stavu.

Vysušuje Labello moje pery?
Nie, Labello nevysušuje Vaše pery. Všetky naše produkty prinášajú perám vlahu, aj keď obsahujú iné prvky ako farebné pigmenty, lesk či trblietky. Pokožka Vašich per vyžaduje špeciálnu starostlivosť a ochranu. Keď budete používať Labello, postrehnete, že Vaše pery sú hydratované.

nivealabello

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 26.10.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 16.10.2016 do 26.10.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.