Vyhrajte kvalitnú športovú podprsenku Anita

Pre mnoho žien na Slovensku nie je športová podprsenka pri cvičení samozrejmosťou. “Až sedemdesiat percent žien nosí nesprávnu podprsenku. Ženy často nosia podprsenky s nesprávnym obvodom, menšími košíkmi a s nevhodnými ramienkami, ktoré sa často zarezávajú do tela.

Obvod nesmie byť tesný, ani voľný. Prsia nesmú pri zvihnutí rúk „vyliezať“. Obzvlášť je potrebné dbať na vhodný výber podprsenky pri športovaní,“ hovorí doktorka MUDr. Zuzana Hromjaková, ktorá sa počas svojej praxe v oblasti fyziatrie stretáva práve s tým, že mnoho žien nosí nesprávnu podprsenku na bežné nosenie a preto si nedokážu vybrať ani správnu podprsenku vhodnú na šport.

Vyhrajte kvalitnú športovú podprsenku Anita

Vyhrajte kvalitnú športovú podprsenku Anita
ilustračné foto:  cvicte.sk

Vyhrajte kvalitnú športovú podprsenku Anita

Ako to teda je? Naozaj potrebujete športovú podprsenku (hoci máte svoju klasickú, ktorá vám dobre sadne)? Prečítajte si článok, v ktorom získate aj nápovedu k súťažnej otázke. A my vám radi takúto kvalitnú športovú podprsenku značky Anita  darujeme ako výhru v súťaži.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania.

V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko „odoslať“. Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 25.5.2018 do 1.6.2018. Dňa 3.6.2018 bude vyžrebovaný 1 výherca, ktorý získa 1x športovú podprsenku Anita.

01.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.