Vyhrajte kurz varenia u šéfkuchára Martina Zahumenského, ktorý varil aj u Gordona Ramsaya

Máme pre vás neopakovateľnú ponuku: Pridajte vo februári recept na Varecha.sk a súťažte o kurz varenia s hviezdnym šéfkuchárom. Martin Zahumenský varil v reštauráciách ocenenými michelinovskými hviezdami a bol porotcom v slovenskej verzii súťaže MasterChef.

Vo februári oslavujú sviatok všetci zaľúbení, preto sme aj my z lásky k vám – našim Varecháčov – pripravili niečo, čo sa nebude len tak rýchlo opakovať. Vo valentínskom kole našej súťaže Varíme s Varechou môžu až piati z vás vyhrať jedinečný kurz varenia, na ktorý môžu zobrať aj svojho partnera. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť!

Vyhrajte kurz varenia u šéfkuchára Martina Zahumenského,

Vyhrajte kurz varenia u šéfkuchára Martina Zahumenského, ktorý varil aj u Gordona Ramsaya
ilustračné foto: varecha.sk

Vyhrajte kurz varenia u šéfkuchára Martina Zahumenského

Vydolujte zo svojich receptových zošitov alebo vymyslite tie najlepšie recepty, zverejnite ich na Varecha.sk a súťažte o kurzy v škole varenia Radosť variť v bratislavskom Poluse. Ak váš recept zvíťazí vo februárovom kole, už v marci sa môžete učiť variť so šéfkuchárom Martinom Zahumenským, ktorý bol porotcom v slovenskej verzii súťaže MasterChef a svoje kulinárske schopnosti predvádza vo významných svetových reštauráciách.

Termín konania súťaže: do 28.02.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 



Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.