Vyhrajte kuchynskú váhu s nutričnou kalkulačkou Orava

Živiny a kalórie v každej porcii odmeria na gram presne kuchynská váha s nutričnou kalkulačkou Orava EV-8 A. Jej služby osobného trénera a lekára v jednom využije každý, komu nie je ľahostajné, čo má na tanieri. Nech ste už aktívnym fanúšikom akéhokoľvek športu, alebo práve žijete na diéte a potrebujete si detailne kontrolovať zloženie prijatej potravy, stane sa Orava EV-8 A vašou oddanou pomocníčkou v boji za štíhle sexi krivky či priaznivejšie výsledky lekárskych vyšetrení.

Každú potravinu odváži a vypočíta z nich 10 základných nutričných zložiek. „Posvieti“ si na kalórie, soľ, proteíny, uhľohydráty, tuky, cholesterol aj vlákninu z katalógovej databázy 999 druhov potravín, pričom umožňuje uložiť si do pamäte 99 predvolieb a sledovať tak, koľko živín a kalórií ste už počas dňa prijali. Odváži tuhé suroviny aj odmeria objem vody či mlieka.

Vyhrajte kuchynskú váhu s nutričnou kalkulačkou Orava

Súťaž o kuchynskú váhu s nutričnou kalkulačkou Orava
ilustračné foto: femme.sk

Vyhrajte kuchynskú váhu s nutričnou kalkulačkou Orava

Súťažte o neodolateľných pomocníkov, ktorý vám pomôžu pri zhadzovaní nadbytočných kilogramov. Napíšte nám správnu odpoveď do 3. marca 2016 a jedna z vás vyhrá kuchynskú váha s nutričnou kalkulačkou Orava EV-8A.

Termín konania súťaže: do 03.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.