Vyhrajte kuchársku knihu Oslavujeme s Teleránom

Milujete oslavy, večierky či párty? Baví vás pozvať si hostí a ponúknuť ich dobrým jedlom? Tak potom je táto kniha určená práve vám! Ako môžete vyhrať túto 256-stranovú knihu plnú receptov? Čítajte ďalej!

Moderátori Telerána dali dokopy zbierku zaujímavých overených rodinných receptov nielen od divákov televízie Markíza, ale aj z kuchýň obľúbených moderátorov a ich inšpiratívnych hostí.

Vyhrajte kuchársku knihu Oslavujeme s Teleránom

Vyhrajte kuchársku knihu Oslavujeme s Teleránom
ilustračné foto:  denzeny.sk

Vyhrajte kuchársku knihu Oslavujeme s Teleránom

[the_ad id=“84646″]

Bohato ilustrovaná kuchárska kniha plná receptov, ktoré mali možnosť diváci vidieť v relácii Teleráno.

Moderátori Telerána pri príležitosti 25. výročia založenia televízie Markíza dostali skvelý nápad – nielen osláviť svoje výročie, ale spoločne zistiť, ako diváci oslavujú sviatky počas celého roka. A nie je ich málo! Výsledkom celoročného pátrania je táto kniha – zbierka zaujímavých overených rodinných receptov nielen od divákov televízie Markíza, ale aj z kuchýň obľúbených moderátorov a ich inšpiratívnych hostí.

Privítajte Nový rok, oslávte Valentína so svojou láskou, vybláznite sa počas fašiangov, pohostite šibačov na Veľkú noc, nezabudnite na Deň matiek, otcov ani detí, v lete zorganizujte garden párty, grilovačku a pozvite susedov, na jeseň si upečte kačicu či hus, odviažte sa na halloweenskom večierku, k vianočnému stolu zasadnite s celou rodinou a nakoniec sa rozlúčte so starým rokom na veľkolepej silvestrovskej párty. Ako vidíte, dôvod na chutnú hostinu sa vždy nájde!

Koniec súťaže: 25.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.