Vyhrajte kuchársku knihu od Hery plnú inšpirácií, formy na minibábovky

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte kuchársku knihu od Hery plnú ďalších inšpirácií, formy na minibábovky a lis na cesto. Jednoducho sa potešte výbavou pre pravú cukrárku.

Hera nám pomáha v kuchyni už 90 rokov
Pamätáte si ešte, ako stará mama s láskou miesila cesto na koláč či bábovku? Hoci dnes ručnú prácu nahrádzajú roboty či šľahače, to podstatné sa nezmenilo. Tak ako naše babičky a mamy, aj my pečieme s láskou a s dôverou v Heru, ktorá oslavuje už 90. výročie. Tento tradičný a overený pomocník v kuchyni nám tak stále pomáha vykúzliť klasické dezerty i moderné zákusky.

Vyhrajte kuchársku knihu od Hery plnú inšpirácií, formy na minibábovky a lis na cesto

Vyhrajte kuchársku knihu od Hery plnú inšpirácií, formy na minibábovky a lis na cesto
ilustračné foto:  woman.sk

Vyhrajte kuchársku knihu od Hery plnú inšpirácií, formy na minibábovky

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom na pečenie, ktorý obsahuje: kuchársku knihu Hera, formy na minibábovky a lis na cesto.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

20.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.